Дорогі діти, учителі! Шановні батьки! 53304550-206x300 Щиро вітаю Вас із Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти й людяності.
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Бажаю всім гімназистам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.
Найщиріші слова подяки – учителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
Нехай першовересень буде мирним і сонячним, нехай принесе в кожну школу, кожну родину почуття безпеки, захищеності, добрий настрій!
Зі святом, дорогі друзі! Миру нам усім, взаєморозуміння, мудрості й мужності!
     Запрошуємо учнів, батьків, учителів на традиційне свято «Здрастуй, дзвонику вересневий», яке відбудеться на гімназійному подвірї 1 вересня 2016 року.  Початок свята о 8 год.30 хв.

З повагою, директор гімназії О.Перехейда