Дорогі вчителі! Щиро вітаю вас із Днем учителя!

      Відзначення цього свята стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває прекрасний світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. Це свято вшановує інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини.

        Нехай міцне здоров’я стане підґрунтям для ваших щоденних творчих здобутків, а кожен урок буде шедевром педагогічної майстерності.

        Нехай засіяні вами лани заколосяться щедрим урожаєм, а зерна вашої турботи проростуть глибокою шаною й любов’ю дітей, щастям і радістю, затишком і благополуччям.

        Висловлюю вам високу вдячність за працю, самовідданість і талант. Бажаю щирої радості, безхмарних благословенних днів, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

З повагою — директор НВК “Ерудит” О. Перехейда

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Музично-ритмічні вправиМузично-ритмічні вправи

   Ритм є одним з найважливіших музичних аспектів, саме з нього починається навчання мистецтву танцю або гри на музичних інструментах, тому на заняттях з музики велика увага приділяється розвитку почуття

Клас року-2019Клас року-2019

  Щорічно в НВК «Ерудит» з метою виявлення найбільш згуртованих класних колективів проводиться гра «Клас року». Даний захід став підсумком наукової та творчої діяльності класів за 2018-2019 навчальний рік. За