Дистанційне навчання в початковій школі

 

     Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та батьків. Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто, але все ж таки вдалося.

     Педагогам рекомендувалось розпочинати свою роботу з планування: визначити базові інструменти та платформи. Кожного дня  вчителі проводять уроки за розкладом на платформі ZOOM. Використовують  різноманітні презентації, відповідні вправи до тем уроків, відеоуроки та фільми, схеми. Онлайн тестування учні проходять на платформах «На урок», «Мій клас», «Всеосвіта», «LearningApps».

     Педагоги підвищують рівень медіаграмотності та цифрової компететності  на платформах PROMETHEUS, EdEra , На урок, Всеосвіта.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Дистанційне виховання в початковій школіДистанційне виховання в початковій школі

      Начальний рік почався класичною формою. Але життя вносить свої корективи.  Тому вчителі та вихователі початкової школи завчасно підготувалися  до оперативного впровадження дистанційної форми не лише навчання, а

Дистанційне навчання у початковій школіДистанційне навчання у початковій школі

    У початковій школі НВК «Ерудит» під час карантинних обмежень уроки проводилися з використанням технологій дистанційного навчання. Більшість вчителів створили клас на платформі Google Classroom та Мій клас, де розміщували