Екскурсія до бібліотеки

      18 березня учні 1-В класу вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги – бібліотеку. Допитливі малята уважно слухали розповідь про бібліотеку та її «жителів» – книжок.

       Діти дізналися, що означає слово «бібліотека», коли з’явилися перша паперова та перша друкована книги, ознайомилися з правилами користування бібліотекою, а нові терміни «абонемент», «читальний зал», «стелаж», «формуляр» поповнили словниковий запас першокласників.

      Перше знайомство з бібліотекою для дітвори було незвичайним, загадковим і казковим. весело та радісно було в цей день у бібліотеці. Усміхнені обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія всім сподобалася.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

День толерантностіДень толерантності

16 листопада – День толерантності. Його відзначають щороку. Учні 10-А класу теж долучилися до його проведення. Вони підготували яскраву інформативну презентацію, цікаві конкурси, щоб детальніше дізнатися, що таке”толерантність”. Жваве спілкування

День учнівського самоврядуванняДень учнівського самоврядування

  07 грудня 2018 року в НВК «Ерудит» відбувся День учнівського самоврядування. Старшокласники мали можливість спробувати себе в ролі педагогів. Заздалегідь «учителі-дублери» ознайомилися з навчальним матеріалом: складали конспекти уроків, підбирали