Екскурсія до міжнародного аеропорту “Бориспіль”

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” є гордістю країни, здійснює роль транспортного вузла, а ще його називають повітряними воротами України. Це підприємство настільки велике, що важко навіть уявити, скільки різноманітних людських професій тут поєднано. З часів заснування й до сьогодні підприємство постійно збільшується. Це й  потік пасажиро та вантажоперевезень,  кількість напрямків, парк літаків та спеціальної техніки.

З можливостями підприємства, його роллю, призначенням, професіями, службами та специфікою роботи знайомилися  учні 10-Б  класу.

Десятикласники почули детальні розповіді про історію виникнення аеропорту, особливості різноманітних професій, що забезпечують безперебійну роботу та обслуговування авіарейсів. Професія стюардеси та диспетчера особливо зацікавила дітей, адже вони навчаються в гімназії з поглибленим вивченням іноземних мов, а саме досконале знання мови є однією з вимог до представників цих професій.

Хлопці та дівчата, як справжні туристи, проходили паспортний контроль, контроль на безпеку та дізналися про роботу спеціалістів, що забезпечують такий механізм. Ця процедура дуже сподобалась молоді.

Заступник директора з авіаційної безпеки  ознайомив учнів з «червоним» та «зеленим» коридорами, проінформував про вимоги до заповнення декларації. Разом із працівниками діти пройшлися «зеленим коридором» до залу очікування.

Інженер з безпеки  запросив гімназистів оглянути злітну смугу та літак, який належить авіакомпанії  МАУ. Діти  дізналися про його будову, вантажопідйомність та інші технічні характеристики. Зацікавлено слухали розповідь про конструкції літаків, їх призначення та різноманітну техніку, яку використовують співробітники аеропорту для обслуговування авіаперевезень.

Дуже детально й презентабельно була проведена екскурсія працівниками пожежного депо та кінологічної служби. Приклади своєї роботи пожежні демонстрували використовуючи справжню техніку, машини, подовжувачі, спеціальне обладнання для захисту людини під час гасіння пожежі. Говоров Данило та Білецький Євгеній навіть змогли приміряти одяг пожежного. Працівники кінологічної служби продемонстрували,  як працюють кінологи з виявлення заборонених для перевезення предметів та речовин. Усі діти залишилися дуже задоволеними, адже екскурсія була напрочуд інформативною та пізнавальною.

no images were found

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post