З 30.05 по 1.06 учні  8-А, 8-Б, 6, 7-Б та 5 класів гімназії «Ерудит» разом з кураторами Манько Л.А. та Яворською С.Я. їздили на екскурсію до м. Полтави. Відвідали знамениті гоголівські місця, описані у творах М.В.Гоголя – знаменита Диканька, де збереглася велична арка та Миколаївська церква з іменним склепом сім’ї Кочубеїв…На садибі родини М.В.Гоголя гімназисти познайомилися із життям та творчістю відомого майстра слова. Також побували в с. Опішня – неформальній столиці українського гончарства, де  в майстерні за гончарним столом своїми руками мали змогу створити диво з глини.
У с. Великі Будища відвідали музей українського весілля. Театральний колектив у національних костюмах докладно розказав про  традиції  та звичаї українського весілля. Усі туристи стали учасниками театралізованого дійства.
Незабутні враження залишилися після відвідин  садиби-музею І.Котляревського, Успенського кафедрального собору, знаменитої Спаської церкви, а також музею Полтавської битви, де діти із захопленням слухали розповідь екскурсовода та розглядали унікальні експонати 18 ст.

no images were found