Екскурсія в Національний парк ” Межигір’я”

По-літньому тепла погода дозволила учням 5-А класу НВК « Ерудит» отримати максимум позитивних емоцій і заряд бадьорості  від прогулянки  парком.  Комплекс «Межигір’я» досить цікавий об’єкт, який займає майже 150 гектар, уключає садибу з житловим будинком, банним комплексом і фізкультурно-оздоровчим комплексом, а ще парк, поле для гольфу, вертолітний майданчик, гостьовий будиночок, гаражі, псарню, пташники, дебаркадер (ресторан-кораблик) та інші розважально-туристичні комплекси.

     Цікаво, що землі, на яких побудували резиденцію, мали історичне значення. Колись тут височів Межигірський монастир. Храм зруйнувала Катерина II, пізніше він був відновлений і знову знесений більшовиками. Під фундаментом знайшли цінні видання рукописних книг, імовірно з бібліотеки Ярослава Мудрого.

     Екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною. Розкішні краєвиди осіннього парку, у якому розташовується велике озеро з водоспадом, фонтанами, острівцями, красивими качками, рибою, а також безліч статуй, різноманітних дерев, чагарників та квітів, подарували дітям незабутні емоції.

     Також учні встигли відвідати музей ретро-автомобілів, який налічує у своєму автопарку 35 автомобілів і кілька мотоциклів. Прогулялися нескінченною набережною, яка тягнеться вздовж Київського моря, і насолодилися природними красотами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post