До «Ерудита» повертаюся думками, у храм науки, де горить зоря
і миті жодної не можна повернути…

Шановні випускники гімназії «Ерудит»

Якщо ви маєте цікаві фотографії, презентації чи відео з гімназійного життя, просимо надсилати їх на адресу erudite2013@ukr.net.

Ми розглянемо ваші матеріали й постараємось опублікувати їх у цьому розділі.

 З повагою дирекція та педагогічний колектив гімназії «Ерудит» м. Києва

Випуск 2017
Клуб випускників DSC05050-1024x519
  Нагороджені золотою медаллю
“За високі досягнення у навчанні”: Хомяк Катерина, Кірик Діана, Стрілець Анастасія.

Нагороджені срібною медаллю

“За досягнення в навчанні”:  Оборська Анастасія, Горський Констянтин.

 

 

Випуск 2016
Клуб випускників IMG_0450-300x225
Клуб випускників DSC_0142-300x201
  Нагороджені золотою медаллю
“За високі досягнення у навчанні”:  Гордієнко Юлія Миколаївна; Гребенець Дарина Олександрівна; Калініна Олена Олександрівна; Караван Катерина Олександрівна; Михайлейь Катерина Володимирівна.Нагороджені срібною медаллю
“За досягнення в навчанні”:  Підгорна Дарина Юріївна; Стрешенець Вікторія Юріївна.
Випуск 2015
Клуб випускників IMG_4951-300x200
Клуб випускників IMG_4999-300x200
Клуб випускників 115-300x218
Нагороджені золотою медаллю
“За високі досягнення у навчанні”: Вальчук Галина Сергіївна;  Гончаренко Вадим Ігорович; Коземко Михайло Олегович; Ліннік Марія Сергіївна; Новікова Любов Олегівна; Ощепкова Юлія Олексіївна; Павлюк Ярослав Васильович; Рясненко Катерина Євгенівна; Стеблик Єлизавета Михайлівна.

Випуск 2014
Клуб випускників 9560a0215f2d1-1024x682
Клуб випускників 93872cca7a861-1024x683 Клуб випускників DSC_3530-ета-1024x685
Нагороджені золотою медаллю
“За високі досягнення у навчанні”: Доброштан Ігор Станіславович; Дідик Діана Олександрівна; Кіщенко Аліса Святославівна; Кохно Аліна Олександрівна; Мельник Богдана Миколайович; Селютіна Катерину Сергіївна; Чуприна Дарію Юріївна; Шайгородський Євгеній Вікторович.

Нагороджені срібною медаллю
“За досягнення у навчанні”:

Порохов Віктор Дмитрович.

Випуск 2013
Клуб випускників 28042042a8401
Нагороджені золотою медаллю
“За високі досягнення у навчанні”:
Вашуленко Дарія Сергіївна
Дубина Юлія Станіславівна
Кармазін Максим Олександрович
Ломакіна Діана Ігорівна
Мартиросян Арсен Олегович
Палій Богдан МиколайовичНагороджені срібною медаллю
“За досягнення у навчанні”:
Лідвінська Аліна Георгіївна
Випуск 2012
Клуб випускників selutinaklas1
Нагороджені золотою медаллю
“За високі досягнення у навчанні”:
Барановський Григорій
Бірюк Костянтин
Коземко Володимир
Перегончук Олександра
Поліщук Андрій

Нагороджені срібною медаллю
“За досягнення у навчанні”:
Меленевська Власдислава

Випуск 2011
Клуб випускників DSC_45351
Нагороджені золотою медаллю
“За високі досягнення у навчанні”:
Войтенко Ганна
Сардак Олександр
Хомяк Андрій
Випуск 2010
Клуб випускників 11-20101
Нагороджені золотою медаллю
“За високі досягнення у навчанні”:
Усатенко Марія
Коваленко Руслан
Дрогуль Костянтин
Омельчук Катерина
Яременко Анастасія
Випуск 2009
Клуб випускників vipusk_20091
Нагороджені золотою медаллю
“За високі досягнення у навчанні”:
Марченко Вікторія
Лопатіна Анастасія
Випуск 2008
Клуб випускників SWScan000171
Нагороджені золотою медаллю
“За високі досягнення у навчанні”:
Біляк Дарія
Качабульська Яна
Образова Айя
Рись Артем
Випуск 2007
Нагороджені золотою медаллю
“За високі досягнення у навчанні”:
Карпенко Анна
Климчук Ірина
Козюра Мар´яна
Лупіна Тетяна
Сень Катерина
Випуск 2006
Клуб випускників SWScan000161
Нагороджені золотою медаллю
“За високі досягнення у навчанні”:
Сябрук Володимир
Перехейда Наталія
Шкель Анастасія

Нагороджені срібною медаллю
“За досягнення у навчанні”:
Щапіна Марина

Випуск 2005
Клуб випускників SWScan000131
Нагороджені золотою медаллю
“За високі досягнення у навчанні”:
Боярська Наталія
Палій Яна
Петриченко Юлія

Нагороджені срібною медаллю
“За досягнення у навчанні”:
Даневич Сергій
Молід Марія

Випуск 2004
Клуб випускників SWScan000141
Нагороджені золотою медаллю
“За високі досягнення у навчанні”:
Гежицька Анна
Лозовий Іларіон
Нежур Світлана

Нагороджені срібною медаллю
“За досягнення у навчанні”:
Посохов Денис
Омер-Імерелі Олександра