Генетичний код нації

Вишиванка… Скільки сили та історії в ній збережено! Вона не лише елемент гардеробу, але справжня перлина української культури. Навіть саме слово звучить тепло, затишно, турботливо та приховує вагомі знання. Українська вишиванка – це символ національної пам’яті,    порядності, вірності та любові. А нині, ще й модний сучасний стиль!

     Опрацьовуючи уривок з твору О. Караванської ” Стильна книжка для панянки”, учні 3-Г класу на уроці літературного читання так захопилися історією виникнення української вишиванки, що вирішили створити цілий проєкт “Барвистий світ української вишиванки”. Учні презентували результати дослідження. “Науковці” і “Медіагрупа” – поглибили знання про історію виникнення та особливість української вишиванки різних регіонів України. Група “Літературознавці» декламувала вірші. “Художники” представили розмаїття орнаментів українських вишиванок. “Співаки” виконали пісню “Мені сорочку мама вишивала”

    Школярі  отримали чудову можливість вчити нашу історію і культуру зсередини, з народних глибин, пізнавати велич і силу нашого народу через такі своєрідні народні  коди, викладені на полотні.

Генетичний код нації IMG-3367-150x150

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post