Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

   Учні та вчителі початкової школи НВК «Ерудит» приєдналися  до 7-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який у всьому світі проходить  із 15 по 21 травня. Тиждень присвячений переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом.

   Класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.

         Учні 3-В класу в цікавій ігровій формі повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільм і визначили порушення як з боку пішохода, так і з боку водія. На уроці трудового навчання школярі виготовили макет залізничного переїзду, повторили правила безпеки руху при перетині залізничних переїздів та заходів спрямованих на покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності в межах дії залізничних переїздів та технологічних проїздів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post