Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

      З 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу відбувся шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.
      21 травня, в рамках національного проекту «Безпечна країна, в початковій школі було проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. Відбулася онлайн – зустріч з працівниками патрульної поліції. Метою якої була профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Особливо цікавими були уроки в 1-Б, 3-В, 3-Г класах. В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, дії у випадку ДТП та надання першої медичної допомоги, створили виставку малюнків.
     Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post