«Година Коду» в Ерудиті

 

4 грудня 2018 року учні НВК «Ерудит» під керівництвом учителів Дмитренко А. В. та Мельниченко Д. С. продовжують приєднуватись до «Години коду», яка проходить у рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу. В Україні «Година Коду» вже втретє проходить за ініціативи компанії «Майкрософт Україна» та Фонду BrainBasket.

«Година коду» сподобалася гімназистам через свій унікальний формат, який чудово допоміг відчути себе програмістом. У формі гри  учні за одну годину навчилися писати код, відразу бачили  результат своєї роботи й пишалися зробленим. З великою цікавістю та запалом в очах учні добували золото, будували будинки та мости, адже формат гри – Minecraft.

Minecraft-  будівельна відеогра в жанрі пісочниця. Ігровий процес має в собі гравців, які взаємодіють з ігровим світом, шляхом розміщення та розбиття різних типів блоків у тривимірному середовищі. У даному середовищі гімназисти створювали креативні структури, художні роботи у багатокористувацьких серверах та однокористувацьких світах у трьох режимах гри.

Найкращі молоді програмісти відзначені сертифікатами, які стимулюють працювати краще та досягати  перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post