«Година Коду» в Ерудиті

 

3 грудня 2018 року учні НВК «Ерудит» під керівництвом учителів Дмитренко А. В. та Мельниченко Д. С. приєдналися до «Години коду», яка проходить у рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу. В Україні «Година Коду» вже втретє проходить за ініціативи компанії «Майкрософт Україна» та Фонду BrainBasket.

Hour of Code – безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики.

Глобальний рух підтримали Барак Обама, Білл Гейтс, Марк Цукерберг, Джастін Трюдо та чимало інших політиків, акторів та музикантів. В Україні ініціативу також підтримують відомі особистості, такі як Сергій Притула, Олег Скрипка, Олександр Педан, Павло Табаков та інші.

 «Година коду» сподобалася гімназистам через свій унікальний формат, який чудово допоміг відчути себе програмістом. У формі гри  учні за одну годину навчилися  писати код, відразу бачили  результат своєї роботи й пишалися зробленим. Багатьом дітям це допомогло проявити інтерес до навчання та розширити світогляд.

Найкращі молоді програмісти відзначені сертифікатами, які стимулюють працювати краще та досягати  перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post