Готуємось до Великодня 2022

    Вже незабаром православні українці святкуватимуть велике і світле свято Великдень. В умовах війни для багатьох воно відрізнятиметься від традиційного, але попри це наші педагоги вирішили – від своїх звичок відходити не варто.

    Під час онлайн занять учні початкових класів познайомились з історією виникнення свята, традиціями, обрядами в Україні та різних країнах світу. Діти  виконували різноманітні завдання, читали і співали, розглядали ілюстрації, переглядали відеофрагменти, розвивали інтерес до символів і атрибутів писанки, крашанки та їх різновиду.

    Педагоги запропонували школярам ідеї для великодніх поробок із найпростіших матеріалів – доступних й мінімально затратних – чимало дітей покинули домівки, і, на жаль, не мають доступу до різноманітних творчих матеріалів.  Приємно, що і дорослі долучилися до творчості, адже в єднанні відчувається взаємна підтримка та емоційний контакт. Учні ліпили і пекли, малювали і вирізали, клеїли.

     Дуже хочеться, щоб наші діти війни зараз менше гралися в саму війну та більше часу віддавали творчості. Адже їхнє майбутнє має бути націлене на створення, а не на руйнацію. Війна не може завадити нам прославляти Воскресіння Христове.

Святкування перемоги життя, всього того, що є змістом свята Воскресіння Христа, є важливе в умовах війни. Ми маємо відчути свій зв’язок з вічністю та віковою українською культурною традицією, бо в цьому ми черпаємо силу духу.

З нами Бог. Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post