Сьогодні немає задачі важливіше, ніж задача формування патріотизму. Кожне молоде серце має берегти пам’ять про всіх, хто відстояв нашу державу в страшні роки лихоліття. Ми схиляємо голови перед подвигом тих бійців, які, обороняючи рідну землю, показали приклади героїзму й самопожертви.

У прекрасний весняний день 9 травня ми відзначаємо велике свято – День Перемоги. Це свято – одне з найважливіших для всього народу. 70 років пройшло з того часу, але пам’ять про війну залишається в наших серцях.
Напередодні свята учні 5-11 класів  гімназії «Ерудит» провели виховні години, присвячені Великій Перемозі.
Пісні воєнних років,  поетичні рядки про війну звучали на виховній годині «Збережемо пам’ять про подвиг» у 5 класі. Розповідали про нагороди своїх прадідусів  учні 6 класу. Розкривали таємниці солдатських листів-трикутників  семикласники. У 8-А та 8-Б класах пройшли виховні години « Довгий шлях до Великої Перемоги». Гімназисти  демонстрували  кадри хроніки Другої Світової війни. Висловлювали своє захоплення героїзмом народу в боротьбі з ворогом. Цікава зустріч учнів 9 класу з дитиною війни Плахошнюком Андрієм Івановичем відбулася на виховній годині «Шануємо! Пам’ятаємо!». Затамувавши подих, гімназисти слухали розповідь і про його матір, яку мало не забрали до Німеччини, і про долю дядька, який пропав безвісти. А потім розповідали про героїв своєї родини. На уроці-реквіємі «Тих днів не померкне слава» десятикласники віддали данину пам’яті героям Києва, які пройшли нелегкими дорогами війни. Розповідали про подвиг Героя Радянського Союзу Тупікова В.І., ім’я якого носить вулиця. Створили експозицію «Декілька фактів про війну» учні 11 класу.
Хвилиною мовчання вшанували гімназисти пам’ять про тих, хто здобув нам Перемогу.

no images were found