Інтелектуальні змагання як засіб розвитку здібностей особистості

Під час зимових канікул учні 1- В класу взяли участь у різдвяному онлайн- конкурсі «Різдвяні свята в традиціях нашого народу». Конкурс для тих, хто щороку з нетерпінням чекає зимової казки, яку приносять традиційні свята, допомагає школярам краще зрозуміти значення кожного свята.

Серед учасників 20 учнів, 19 з них отримали диплом І ступеня, 1 учень – диплом ІІ ступеня.

Ще один конкурс – «Екологічна грамотність» – допоміг школярам перевірити знання, а екоакція навчила використовувати їх на практиці та проявляти ініціативу.

Результати потішили усіх: до конкурсу долучилися 17 учасників: із них диплом І ступеня отримали 2 учні, диплом ІІ ступеня – 7 учнів, диплом ІІІ ступеня – 8 учнів.

Участь у конкурсі «Безпечна дорога до школи» дала можливість учням не лише перевірити власні знання з Правил дорожнього руху та навчитися орієнтуватися на шляху від школи додому, але й отримати іншу важливу інформацію. Завдяки роботі над помилками, яка автоматично проводиться після внесення всіх відповідей. Конкурс складається з блоків тематичних питань, які охоплюють вміння орієнтуватися на вулиці за допомогою дорожніх знаків, а також систему правил поведінки під час дорожньо-транспортних ситуацій. Серед 15 учасників диплом І ступеня отримали 1 учень, диплом ІІ ступеня – 6 учнів, диплом ІІІ ступеня – 6 учнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Семінар-практикум для вчителів української мови та літературиСемінар-практикум для вчителів української мови та літератури

          12 лютого 2019 року згідно з планом заходів  Науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації