Інтелектуальний марафон з інформатики

11 лютого 2017 року в  гімназії «Ерудит» відбувся інтелектуальний марафон з інформатики серед учнів 5-10 класів, який підготувала та провела учитель інформатики Феденишинець Діана Сергіївна.
Гімназисти були розділені на три вікові категорії: «Юні інформатики» (5-6 класи), «Знавці інформатики» (7-8 класи) та «Битва розумів» (9-10 класи).
Учні 5- 8 класів показали глибокі знання з предмета. Вони змагалися  в чотирьох турах:
І тур:«Як не знаю, то вгадаю». Учні застосовували свої знання та інтуїцію щодо  техніки Apple.
ІІ тур: «Музичний» . Гімназисти записували слова, пов’язані з інформатикою, які містять у собі ноти : до, ре, мі, фа, соль, ля, сі.
IІІ тур: «Розшифрувальник». А у вас буває так, що ви набираєте текст, а потім розумієте, що все це марно, адже забули змінити мову з англійської на українську? З цією проблемою працювали учні, отримавши текст, набраний на  англійській розкладці, намагалися перекласти  українською мовою! І в них це вийшло! Як результат – отримали прислів’я про інформатику.
Гімназисти 9-10 класів працювали з іншими завданнями.
І тур: «Що? Де? Коли?». Пояснювали значення слова «гуглити». Розповідали, що наштовхнуло М. Цукерберга на створення Facebooka?
ІІ тур: «Реставрація». Складали прислів’я.
IІІ тур: «Чорна скринька».
IV тур : «Художник». Він став спільним для всіх учасників марафону. Адже кажуть, що справжній програміст повинен мати талант зобразити все за  допомогою нуликів та одиничок. Наші учні підтвердили  це, малюючи портрети капітана команди суперника.
Даний вид позакласної роботи сприяв розвитку здогадки та логічного мислення учнів.

no images were found

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post