Інтелектуальний марафон з німецької мови

У рамках декади іноземних мов 4 лютого в гімназії «Ерудит» був проведений інтелектуальний марафон з німецької мови. У ньому взяли участь учні 5 – 8 класів. У дружній атмосфері діти відповідали на складні, але цікаві питання з країнознавства Німеччини, одночасно отримуючи додаткову інформацію про ті аспекти життя німців, які привернули їхню увагу.

Приємно вразили своєю ерудицією п’ятикласники Штепура Анна, Шабанова Анастасія та Якубовський Тімофій, які ґрунтовно підготувалися до марафону.

А старшокласники Гезалов Заур, Караван Дар’я та Дунас Юстина поділилися своїми спогадами про навчання на літніх курсах в Німеччині.

Зимова негода не завадила справжнім цінителям німецької мови та Німеччини зустрітися та отримати задоволення від спілкування. Lernen wir Deutsch!

no images were found

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Урок толерантностіУрок толерантності

Сьогодні толерантність є показником ступеня демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку. Основою толерантності є відкритість думки та спілкування, особиста свобода індивіда та поцінування прав та свобод людини.

Вивчаємо правила етикетуВивчаємо правила етикету

Важко уявити людину, яка не хотіла б триматися впевнено, розкуто, вільно в будь-якому суспільстві й компанії. Кожен мріє подобатися, привертати до себе оточуючих манерами, зовнішністю, умінням відчувати себе вільно в

Тематичні виховні години з нагоди Дня Соборності УкраїниТематичні виховні години з нагоди Дня Соборності України

         З нагоди Дня Соборності України та виховання у юних громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу у НВК «Ерудит» були проведені тематичні виховні години. Учні не були сторонніми