Сучасну школу  вже не можливо уявити без комп’ютерної техніки. Інформаційні технології займають пріоритетне значення в навчально-виховному процесі гімназії «Ерудит».

Відповідно до комплексного плану реалізації цільового проекту «Інформатизація освітнього середовища гімназії», затвердженого Радою навчального закладу від 16.02.2016 р., матеріально-технічна база гімназії поповнена двома інтерактивними дошками SMART Board і двома мультимедійними короткофокусними проекторами.

Це надасть можливість учням засвоюювати інформацію не тільки через аудіальний і візуальний канали сприйняття, але й через кінестетичний канал. Кожен гімназист зможе інтуїтивно обрати найбільш зручний для себе спосіб сприйняття інформації.

Інтерактивні дошки з мультимедійними проекторами закуплені коштом благодійної організації «Благодійний фонд «Перспектива освіти», благодійниками якого є батьки учнів гімназії «Ерудит».

Педагогічний колектив висловлює слова подяки Вам, шановні батьки, за підтримку та розуміння ініціатив гімназії з модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу.

no images were found