Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?

 

5 лютого 2019 року для учнів 7-11 класів НВК «Ерудит» учителями інформатики Дмитренко А. В.  та Мельниченко Д. С. у рамках проведення Дня безпечного Інтернету відбулися уроки на тему: «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

Уроки були розроблені в співпраці з кіберполіцією та видавництвом «Ранок», Vodafone України, інтернет-партнер уроку Датагруп за підтримки уповноваженого Президента України з прав дитини, спільно з Міністерством освіти та науки України та ювенальною превенцією.

Мета заходу – привернути увагу підлітків до питання насилля засобами Інтернету,розглянути  шляхи пошуку виходу з небезпечних ситуацій. Основа бесіди була побудована на розвитку поваги один до одного.
         Учні переглянули відеоролик “ONLINЕ сексуальне насильство”, зміст якого змусив замислитися старшокласників над питанням відповідальності за власні вчинки, сприяв формуванню толерантного ставлення до однолітків, націлював шукати вихід з нестандартних ситуацій.
      У цілому, даний захід спонукав учнів до самопізнання, саморозвитку й, головне, до доброзичливого ставлення до людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Організація дистанційного навчання у НВК «Ерудит»Організація дистанційного навчання у НВК «Ерудит»

   З 01 листопада 2021 року навчально-виховний комплекс «Ерудит» працює в режимі дистанційного навчання. У таких умовах взаємодія між усіма учасниками

«Як зберегти свій психоемоційний стан в нормі під час вимушеної ізоляції на карантині ».«Як зберегти свій психоемоційний стан в нормі під час вимушеної ізоляції на карантині ».

Шановні батьки, учні, колеги! Уже три тижні тривають карантинні заходи по всій Україні, які введені, щоб протидіяти розповсюдженню коронавірусу Сovid-19.