Канікули у Львові

Львів по праву вважають культурною столицею України. Місто – історія, місто – музей, місто, що ніби ховає в кожному закутку якусь таємницю.  Різноманітність культур, розмаїття стилів, які тісно переплелися в архітектурі столиці Галичини, і до сьогодні визначають обличчя цього давнього й неповторного міста.

Учні 5 класу доторкнулися до багатовікової історії Львова, відчули серцем і душею його велич та красу. Під час екскурсії гімназисти здійснили пішохідну прогулянку історичним центром Львова, помилувалися неповторними архітектурними ансамблями Театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, міської Ратуші, Домініканського собору, площі Ринок та інших пам’яток столиці Західної України, мали змогу поласувати смачною львівською кавою та неперевершеним львівським шоколадом, побувати в славнозвісній «Криївці», подивитися на Львів з висоти пташиного польоту на оглядових майданчиках міської Ратуші та гори Високий Замок.

Діти залишилися задоволеними мандрівкою, адже неможливо побувати в Львові й не закохатися в нього.

no images were found

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Випускники гімназії — учасники тижня правових знаньВипускники гімназії — учасники тижня правових знань

  7 грудня під час проведення Всеукраїнського тижня права до НВК “Ерудит” завітали випускники, студенти Університету державної фіскальної служби, щоб