Кібербулінг – небезпечна віртуальна агресія

     На сьогоднішній день велика увага приділяється поведінці та безпеці дітей у мережі Інтернет. Через соціальні мережі та спільноти в Інтернеті поширення будь-якої інформації відбувається блискавично. Один клік – і принизливі фото, відео, пародійні зображення, чутки сягають величезної кількості адресатів. 

       Учні 5-11 класів разом із вчителями інформатики Дмитренко А.В, Сліпіхіною О.О, та Булах І.О ознайомилися з поняттям  кібербулінгу в мережі, розширили та поглибили знання про безпечний Інтернет, навчилися аналізувати інформацію з Інтернет – простору, розвивати вміння спілкуватися в соціальних мережах та чатах.

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Дарунки Святому Миколаю від учнів 4 класуДарунки Святому Миколаю від учнів 4 класу

Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього! Щороку він приходить у кожну родину з миром і дарунками.  Для дітей стає чарівною казкою, коли  з’являється  вночі

Хай оживає істина стара: людина починається з добра!Хай оживає істина стара: людина починається з добра!

  Люди перестають мислити, коли перестають читати. Дені Дідро Одним з найважливіших завдань шкільної бібліотеки є прищеплення школярам навичок бібліотечної грамотності через проведення бібліотечних уроків. Таку мету було окреслено перед

Відкриття Декади математики інформатики та фізикиВідкриття Декади математики інформатики та фізики

  У НВК “Ерудит” стало доброю традицією проведення Декади математики інформатики та фізики, яка в цьому розпочалась урочистою лінійкою 19 листопада. Цей захід був підготовлений вчителем інформатики Мельниченко Д. С.