Вітаємо вас на нашій сторінці!

Будемо знайомі!

Після хліба найважливіше для народу – школа.

Ж. Дантон

 

 


Самоврядування

Самоврядування

Самоврядування 6 класу

2017-2018 н.р.

Кірик Оксана – староста

Рогова Анастасія– заступник старости

Центр «Знання»
  1. Врублевська Олександра – керівник центру
  2. Вороніна Аліна– перевірка стану ведення щоденників
  3. Міхайлік Анастасія – відповідає за відвідування олімпіад
  4. Кальний Герман – подає домашнє завдання на сайт
  5. Бонюк Антон –фізорг, відповідальний за фізхвилинки
6. Коваленко Андрій – відповідальна за збереження підручників

Центр «Дисципліна та порядок»
  1. Ковтун Каріна – керівник центру
  2. Урядов Максим – відповідає за інформацію про відсутніх у класі
  3. Федорчук Сабріна – відповідає за чергування в класі та збереження електроенергії
  4. Маркєлова Юлія– відповідає за чергування в їдальні
  5. Соловей Валерій – відповідає за провітрювання класу
Центр «Суспільно корисні справи»
  1. Алєксєєва Дарія – керівник центру
  2. Якубовський Тімофій– відповідальний за збереження меблів 
  3. Артенян Діана– відповідальна за збереження меблів
  4. Науменко Софія – відповідає за санітарний стан класу
  5.  Буряк Іванна – доглядає квіти в класі
  6. Лукянов Тимур – відповідає за компютер
Центр « Дозвілля і культура»
  1. Штепура Анна– керівник центру 
  2. Безкоровайна Маргарита – відповідає за оформлення класу до свят
  3. Кириченко Леся – відповідає за написання сценаріїв свят, фотокореспондент
  4. Бантюк Іван– відповідає за музичне оформлення свят
  5. Ілюшина Марія – відповідає за оформлення класу до свят
  6. Абдшахзадех Рамін – відповідає за презентації до свят
Центр « ДСН»
  1. Шабанова Анастасія – керівник центру
  2. Бобровська Поліна – відповідає за випуск стінгазет 
  3. Галковський Назар – юний кореспондент
  4. Нечай Марія – фотокореспондент
  5. Мацапура Сергій – відповідальний за випуск стінгазети
  6. Саєв Серафим – фотокореспондент
Центр «Злагода»
  1. Жубинський Андрій – керівник центру 
  2. Бельчиков Артем – відповідає за організацію листування з однолітками з інших країн
  3. Юрєва Поліна – відповідає за підготовку та проведення традиційних свят гімназії
  4. Микитенко Андрій – відповідає за захист творчих робіт з іноземних мов
5. Правдивий Дмитро – відповідає за захист творчих робіт МАН

 

Творчий проект

Без хороших батьків немає хорошого виховання, незважаючи на всі школи.

Карамзін

 

Кожна справа – творча!

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, фантазії, творчості.

В. Сухомлинський

Навчатися. Благодіяти. Стверджуватися. 

Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів.

М. Пирогов

Територія талантів

Для людини з талантом і любов’ю  до праці не існує перешкод.

Л. Бетховен