Конкурс «Міс «Ерудит» – 2017»

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими та чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми й перенестися в казковий світ, який буде дарувати тільки усмішку й любов.

11 березня 2017 року в Будинку вчителя відбувся гімназійний конкурс «Міс «Ерудит» – 2017». Це не звичайне свято для вродливих дівчат, а конкурс ерудованих, талановитих, граційних, елегантних леді. Цьогорічне дійство відзначалося новими ідеями, оригінальністю, вишуканістю. Батьки та педагоги гімназії доклали чимало зусиль, щоб змагання між конкурсантками відбулося в прекрасній доброзичливій атмосфері. А високопрофесійне журі об’єктивно оцінило таланти та можливості учасниць, рівень їх інтелектуальних здібностей, комунікативність, сценічну майстерність і, звичайно, вроду. І ось довгоочікувана мить! З великим задоволенням журі оголошує результати.

Титул  «Міс «Ерудит» – 2017» та омріяну корону отримала учениця 8 класу Колесник Діана, віце-міс стала Роженок Валерія, учениця 10-Б класу.

Чудовий настрій та позитивні емоції глядачам протягом свята дарували юні артисти гімназії «Ерудит».

no images were found

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post