Козацькому роду нема переводу!

        Славетною сторінкою української історії є козацька доба. Захисниками рідної землі, гідними її синами стали козаки. Боронили вони Україну від іноземних зазіхань та примножували її добробут.
14 жовтня відзначається День козацтва та День захисника України. Напередодні цього свята у НВК «Ерудит» були проведені Уроки мужності , виховні години в шану тим, хто захищав нашу землю від ворога й охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет.
       Для учні 5 класів відбулася гра «Козацькі забави». Учасники змагань продемонстрували спритність і кмітливість у спортивних змаганнях.
        Сьогодні всі ще раз змогли відчути причетність до великої історії нашого народу, до потужності славного українського козацтва.
Сьогодні вкотре ми схиляємо голови перед славними захисниками рідної землі.

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Тренінг «Вплив стресу на здоров’я»Тренінг «Вплив стресу на здоров’я»

  12 квітня 2019 року учні 9-Б класу НВК «Ерудит» приєдналися до Всесвітнього уроку «Громадське здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. У рамках заходу дев’ятикласникам було проведено тренінг «Вплив стресу

Нагородження переможцівНагородження переможців

  10 жовтня 2018 року дванадцять учнів 11-Б класу НВК “Ерудит” під керівництвом учителя інформатики Мельниченко Д. С. брали участь у ІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з інформатики в рамках освітнього проекту “На