Культура харчування як складова способу життя людини

Однією з найвагоміших причин стану здоров’я дітей   є порушення структури харчування та зниження його якості. Тому формування культури харчування   школярів має важливе соціально-гігієнічне значення.

      Культура харчування як складова способу життя людини охоплює пошук: вибір приготування і вживання їжі, а також усі супутні процеси. Формується вона з дитинства і впливає на стан здоров’я й у дорослому віці.  Від місця, яке займає їжа в ієрархії цінностей дитини, від якості та кількості їжі, етики та естетики харчування залежить рівень культури харчування.

        В початковій школі НВК «Ерудит»  були проведені виховні години, спрямовані  на виховання культури харчування, пропаганду здорового способу життя серед учнів. Визначення залежності здоров’я людини від впливу на нього продуктів харчування, формування прагнення берегти своє здоров’я, як найдорожчий скарб, вести здоровий спосіб життя – все це стало головними завданнями для класних керівників.

     Виховні години пройшли змістовно, цікаво та принесли багато користі вихованцям!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Математичний ребусМатематичний ребус

         У рамках декади МІФ у НВК «Ерудит» була проведена виставка робіт учнів 6-Б та 6-В класів «Математичний ребус».         Математичні ребуси дають можливість розвивати пізнавальні здібності учнів, розвивати

До учнів НВК «Ерудит» завітав святий МиколайДо учнів НВК «Ерудит» завітав святий Миколай

        Насичений подіями рік добігає кінця. Наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. У ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай чудотворець спускається з небес,