Квест-гра « У Кобзаревому вінку»

  Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!

   Тарас Григорович Шевченко – неперевершений світоч української культури, геніальний поет, художник, мислитель, відомий не лише в Україні, але й у всьому світі. Він піднісся до вершин людського духу, вселюдської любові, бо був великим патріотом України, заповідав нам любити свій народ, плекати свою культуру.

   Квест-гра « У Кобзаревому вінку»з нагоди відзначення 207-ї річниці від дня народження видатного українського письменника Т. Г. Шевченка відбулася 10 березня 2021 року, у якій узяли участь діти 7-В та 9-Б класів.

    Діти, готуючись до конкурсу, серцем доторкнулися до поезії Великого Кобзаря.

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Декада Книги “Нові книжки – нові зустрічі”Декада Книги “Нові книжки – нові зустрічі”

З 24.01 по 04.02. в навчально-виховному комплексі «Ерудит» проходить деката Книги «Нові книжки – нові зустрічі». В рамках декади були проведені різноманітні заходи: онлайн – читання, літературні онлайн-вікторини, тематичні онлайн-зустрічі.

Екскурсія до бібліотекиЕкскурсія до бібліотеки

     Шкільна бібліотека- це невід’ємна структура навчального закладу. Нещодавно до бібліотеки завітали учні других класів. Завідувач біблотеки Баштова Т.М. провела бібліотечний урок “Мандрівка книжковим містом”.        Діти

Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта осінь-2020»Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта осінь-2020»

Учні початкової школи НВК «Ерудит» взяли   активну участь у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта осінь-2020» з англійської мови. За високі досягнення, творчий і креативний підхід у вирішені завдань, старанність, вмотивованість, вміння нестандартно вирішувати завдання з підвищеним рівнем складності, за новизну