Квест-гра « У Кобзаревому вінку»

  Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!

   Тарас Григорович Шевченко – неперевершений світоч української культури, геніальний поет, художник, мислитель, відомий не лише в Україні, але й у всьому світі. Він піднісся до вершин людського духу, вселюдської любові, бо був великим патріотом України, заповідав нам любити свій народ, плекати свою культуру.

   Квест-гра « У Кобзаревому вінку»з нагоди відзначення 207-ї річниці від дня народження видатного українського письменника Т. Г. Шевченка відбулася 10 березня 2021 року, у якій узяли участь діти 7-В та 9-Б класів.

    Діти, готуючись до конкурсу, серцем доторкнулися до поезії Великого Кобзаря.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Чистота – запорука здоров’я!Чистота – запорука здоров’я!

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України №06.11.2015  №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів»

«Лісова пісня» Лесі Українки – прекрасна казка про любов і зраду«Лісова пісня» Лесі Українки – прекрасна казка про любов і зраду

  Яскравий, вражаючий, новаторський і воістину поліфонічний спектакль «Лісова пісня», який поставлений за драмою-феєрією Лесі Українки на сцені Київського академічного