Квест у музеї історії м.Києва

27 жовтня учні 5-Б класу взяли участь у цікавому квесті, який проходив у музеї історії м.Києва. Під час екскурсії діти стали учасниками археологічної експедиції по території Давнього Києва. Кожна з груп отримала своє завдання:

1 група – дослідження знахідок, що належали воїнам та дружинникам , 2 група – шукала й знайшла справжні давньоруські гроші – срібну гривню та дізналися про те,що можна було придбати за неї у Х-ХІ ст. 3 група досліджувала виріб гончарів – давню лампу, без якої у давні часи було б складно обходитися.

Після вдалих доповідей кожної з груп діти відповідали на питання екскурсовода Олени, та заробили собі бали для майбутньої Декади з історії, яка пройде відразу після канікул. Така екскурсія була всім до вподоби, дякуємо батькам Красненковій Н. та Повашевич Н., які організували нам таку пригоду!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Екскурсія до Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.ТичиниЕкскурсія до Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини

Вивчення життя й творчості одного з найвидатніших поетів ХХ століття Павла Григоровича Тичини розпочалося для учнів 11-Б класу з відвідування