Квітень – місяць турботи про довкілля

      Квітень це саме той час, коли земля починає квітувати. Природа дивує нас своєю неймовірною красою. Ми милуємося цвітінням садів, квітів, зеленню лугів і трав. Але нині екологічне становище планети залишає бажати кращого. 

        Екологічний календар квітня має багато дат і подій: День зустрічі птахів, День охорони здоров’я, День проліска, День довкілля, Міжнародний день Землі, Роковини Чорнобильської катастрофи.

В НВК «Ерудит» протягом квітня, навіть під час дистанційного навчання, пройшли уроки, присвячені екологічному вихованню. Учні 5-А класу та 7-А, Б класів разом з вчителем біології Оксаною Василівною Кідибою обговорили питання забруднення довкілля. Кожен з нас може долучитися до збереження нашої планети і це не так важко, як здається на перший погляд. На уроках діти обговорили питання сортування сміття, економного ставлення до енергоресурсів (електрики, тепла, води), екологічно свідомої поведінки під час покупок. Щоб перевірити свої знання з екологічної поведінки учні пройшли тест «Екологічні проблеми і свідома поведінка: що ми про це знаємо».

       Не залишайтеся байдужими до екологічних проблем. Беріть участь в екологічних заходах не тільки у квітні, а кожного дня дбайте про чистоту свого міста, своєї вулиці, свого двору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post