Лайфхаки дистанційного навчання для молодших школярів

      Події 2020 року привернули увагу всього суспільства до технологій дистанційного навчання. Пандемія COVID-19 на кілька місяців унеможливила очне навчання, а дистанційне навчання стало єдиною доступною формою в системі середньої та вищої освіти. Дистанційне навчання – одна із форм навчання, яка виникла й удосконалювалася разом із розвитком інтернет-технологій, і на сьогодні має чіткі характерні ознаки, принципи і певні методичні напрацювання.

    З метою покращення якості освітніх послуг з використанням дистанційних технологій в умовах карантину, 30 грудня для вчителів початкових класів НВК «Ерудит» учасницею проекту «Всеукраїнська школа –онлайн» Андрусишиною Л.М. був проведений майстер клас «Креативний контент  під час дистанційного навчання». Педагоги детально розглянули генератор інтерактивних ігор, вікторин «Wordwall.net», математичну платформу «Matific», платформи «Мій клас», «Вчи.юа»,   визнали переваги та недоліки даних платформ.

   Після майстер-класу вчителям було запропоновано практичне заняття по оволодінню поширених вебресурсів, таких як Google Classroom та Zoom.

   Доброволянська В.В. ознайомила з можливостями створення відеоконференції на платформі Zoom.  Волкова С.М. розповіла як організувати навчання на платформі Google Glassroom. Герасимова Н.П. презентувала роботу в Програмі для дистанційного навчання Edugames від видавництва «Розумники».

 

 

Лайфхаки дистанційного навчання для молодших школярів IMG-3088.JPG-150x150

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post