«Лісова пісня» Лесі Українки – прекрасна казка про любов і зраду

 

Яскравий, вражаючий, новаторський і воістину поліфонічний спектакль «Лісова пісня», який поставлений за драмою-феєрією Лесі Українки на сцені Київського академічного театру на Липках, відвідали учні 10-Б класу.

У постановці театру «Лісова пісня» – це історія про глобальне кохання та повсякденні проблеми, про нереальні почуття та реальну залежність від обставин, про непорозуміння між людьми та цілковите розуміння між істотами, не пораненими сірою буденністю. Усе це нанизане на цілісне намисто з «божественно-космічної» музики, містично-етнічних костюмів та декорацій, у яких переплітається тема української автентичності та феєричності.

Спектакль «Лісова пісня» вразив учнів 10-Б класу небанальністю рішення, щирістю і віддачею акторів, цілісністю задуму та органічністю його втілення, яскравою театральною формою, що змусило зазвучати хрестоматійний сюжет про любов лісової Мавки та сільського парубка Лукаша дивовижно свіжо. Вкотре переконуючи в геніальності написаного Лесею Українкою, творці тюгівського спектаклю довели: поле багатоваріантності прочитання цього твору безмежне!

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Шановні батьки майбутніх першокласників!Шановні батьки майбутніх першокласників!

Станом на 2 липня 2020 року після зарахування дітей до 1 класу згідно з територією обслуговування, що закріплена за закладом освіти, у НВК «Ерудит» вільних місць немає. Жеребкування проводитися не

Всеукраїнський день психолога. «Пізнай себе – будь щасливий»Всеукраїнський день психолога. «Пізнай себе – будь щасливий»

      Життя кожної людини – непередбачуване і насичене подіями. Саметому незалежно від віку, статусу, раси, статі – в житті, поряд зпозитивними моментами та емоціями, трапляються хвилинирозчарування і розпачу.

Святкуємо День туризмуСвяткуємо День туризму

27 вересня 2017 року в парку “Відрадний” відбулися Відкриті туристські змагання серед навчальних закладів м. Києва, присвячені Всесвітньому Дню туризму та Дню туризму в Україні. Традиційно  учні 5-10 класів НВК