«Лісова пісня» Лесі Українки – прекрасна казка про любов і зраду

 

Яскравий, вражаючий, новаторський і воістину поліфонічний спектакль «Лісова пісня», який поставлений за драмою-феєрією Лесі Українки на сцені Київського академічного театру на Липках, відвідали учні 10-Б класу.

У постановці театру «Лісова пісня» – це історія про глобальне кохання та повсякденні проблеми, про нереальні почуття та реальну залежність від обставин, про непорозуміння між людьми та цілковите розуміння між істотами, не пораненими сірою буденністю. Усе це нанизане на цілісне намисто з «божественно-космічної» музики, містично-етнічних костюмів та декорацій, у яких переплітається тема української автентичності та феєричності.

Спектакль «Лісова пісня» вразив учнів 10-Б класу небанальністю рішення, щирістю і віддачею акторів, цілісністю задуму та органічністю його втілення, яскравою театральною формою, що змусило зазвучати хрестоматійний сюжет про любов лісової Мавки та сільського парубка Лукаша дивовижно свіжо. Вкотре переконуючи в геніальності написаного Лесею Українкою, творці тюгівського спектаклю довели: поле багатоваріантності прочитання цього твору безмежне!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post