Літературна світлиця НВК «Ерудит» (до Дня української писемності та мови)

      Щорічно 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови.

     З цієї нагоди онлайн-простір НВК «Ерудит» перетворився на літературну світлицю, яка покликала до себе на вогник шанувальників поетичного слова. Учні 5-11 класів підготували чудові поетичні рядки про нашу мову, про рідну Україну. «Мова – це пращурів голос, мова – основа життя» – саме ця думка об’єднала юних читців, які продемонстрували власні вміння добре володіти технікою мовлення в єдності всіх її елементів, користуватися засобами логіко-емоційної виразності й читання (мовними тактами, паузами, логічними наголосами, мелодикою, темпом, емоційним забарвленням тексту).

      Отже, не забуваймо, що мова – це душа мільйонів українців, загартована історією та відточена творчістю найталановитіших письменників. Ми повинні берегти й шанувати рідну мову, бо з нею наше майбутнє й майбутнє нашої держави! 

   

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Козацькому роду – нема переводу!Козацькому роду – нема переводу!

  10 жовтня 2018 року напередодні Дня козацтва відбулася гра «Козацькі забави». Учасниками змагань стали учні 5-А класу. Журі оцінювало представлення команд, результати інтелектуального туру, а також спритність і кмітливість

Профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу: « У світі професій – за компасом»Профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу: « У світі професій – за компасом»

      У ІІ-му семестрі в НВК «Ерудит» особлива увага приділяється профорієнтації учнів 8-11 класів. Вони мають змогу відвідувати офлайн- та онлайн-заняття-тренінги, під час яких можуть пройти профорієнтаційну діагностику,

Трагедія Бабиного ЯруТрагедія Бабиного Яру

    27 вересня 2019 року відбулася інформаційна хвилина «Трагедія Бабиного Яру». Учнівське самоврядування НВК «Ерудит» розповіли про криваві події 1941-1943 років. Учні 5-10 класів вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.