Літня практика 6 класу

Не секрет, що  дорослі і діти з великим нетерпінням чекають літа, особливо, коли  знаєш,  що попереду щось нове й невідоме.

Учні 6 класу з першого дня літньої практики поринули в чарівну атмосферу цікавого й ще невідомого. Хіба можна бути байдужим, коли поряд розливається в тисячі баночок Coca cola та інші напої, а ти спостерігаєш за цим процесом, стоячи зовсім поряд?! А власноруч зроблена піца випікається у тебе на очах ой як же довго!

Жирафи протягують голови. Щоб доторкнутися до тебе й, мабуть, привітати з канікулами. І всі будуть без сумніву вірити, що найсвятіше – це хліб, бо побачили, скільки людей беруть участь у його випіканні. Незабутні враження від екскурсій, велике спасибі нашим батькам за солодкі і щасливі миті!

А попереду ЛІТО!

no images were found

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Різдвяна зірка засяяла в “Ерудиті”Різдвяна зірка засяяла в “Ерудиті”

Свято Нового року – це завжди радість для дітей і дорослих. Це – гарний настрій, святкові костюми та подарунки. 20 грудня в НВК”Ерудит” відбулося свято “Різдвяна зірка” для учнівського,  педагогічного

Чистота – запорука здоров’я!Чистота – запорука здоров’я!

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України №06.11.2015  №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів» та з метою підвищення ефективності заходів щодо профілактики і боротьби