До Львова на святковий ярмарок!

    23 грудня учні 7 – Б класу НВК «Ерудит» здійснили подорож до  Львова. Під час оглядової екскурсії вони побачили шедеври міста: Собор Святого Юра,   Високий замок – найвищу гору  з декількома оглядовими майданчиками, де з висоти пташиного польоту відкривається чудесна панорама. Саме з цією горою пов’язана перша згадка про Львів  в історичних літописах 1256 року. У цей день на гімназистів чекав Казковий Різдвяний ярмарок та багато цікавинок, якими так славиться місто.

    Продовжував дивувати учнів Львів і наступного дня. Запросила на відвідини інтерактивна аптека. Атракційне підземелля, вражаюча історія останнього алхіміка світу, несподівані факти про грандіозні винаходи фармацевтів, маловідомі львівські легенди та багате історичне минуле фармації древнього Львова – у цікавому форматі відео-екскурсії, з легким гумором, без музейної сухості.  Діти подивилися на фармацевтів іншими очима: як на винахідників, інтелектуалів, краєзнавців, гуманістів.

Із задоволенням учні взяли участь у квесті « У пошуках кам’яних левів». Адже жителі міста порахували, що левів  на вулицях міста понад 4000! Своїми руками виготовляли подарунок батькам – шоколадних барельєфів з левами. І на останок відвідали підземелля міста.

 До зустрічі,  місто левів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів

  11 квітня світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. Саме в цей день у 1945 році в’язні Бухенвальда