Мій світ без насильства

      Сформувати стійке усвідомлення бажання протистояти різним проявам насилля, визначити ставлення учнів до проявів булінгу й оцінити ризик появи булінгу в колективі – така мета тижня протидії булінгу, який був проведений у НВК «Ерудит» із 5 по 9 жовтня.
       Класні керівники провели години спілкування, бесіди, де діти ділилися своїми спостереженнями, враженнями, знаннями, бо боулінг (цькування) – це поширена проблема в сучасному українському суспільстві, і найгостріше вона постає в освітньому середовищі, де дитина проводить більшу частку свого повсякденного життя. Учні дійшли висновку, що образливі прізвиська, глузування, піддражнювання, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника чи однокласниці — це ознаки нездорових стосунків, які можуть призвести до цькування, тому потрібно уникати проявів агресії, а проявляти взаємоповагу.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Вибір підручників для учнів 3-х класівВибір підручників для учнів 3-х класів

Протокол № 5 засідання педагогічної ради НВК Ерудит від 02 березня 2020 р. Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 кл. Список підручників для 3 класу 2020-2021 н.р.

Всесвітній день боротьби зі СНІДомВсесвітній день боротьби зі СНІДом

    Щороку, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день в усьому світі відбуваються різноманітні соціальні акції, спрямовані на інформування