Міксіке. Пранглімне

Міксіке. Пранглімне arpar

 

Міксіке  – освітнє онлайн середовище надає можливість учителям, учням і батькам створювати та використовувати  власні  навчальні онлайн-матеріали, а також використовувати онлайн-колекцію навчальних  матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. 

Також  освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи,   між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи. У 2011 року розпочалась співпраця Міксіке з Україною за підтримки  Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation)Міністерства закордонних справ Естонії .  Всі заходи в рамках проекту ” Міксіке в Україні“для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно.

Прангліміне – це змагання з усного рахунку. Якщо перекласти дослівно, то «Міксіке» означає «чомучка». Змагання розвивають   навички усних математичних розрахунків,дають можливість активно спілкуватися між собою учасникам змагань із різних країн,таких як Естонія, Литва, Латвія та Словенія.

Учні гімназії “Ерудит” також долучилися до змагання.

 

Учасники онлайнового етапу змагань з усного разунку Прангліміне, які виконали завдання не менше як у двох етапах, можуть скачати та роздрукувати свій електронний сертифікат. Сертифікати знайдете за посиланнями на сторінках регіональних центрів .  Міксіке. Пранглімне logo_diplom2

 І етап змагань з усного математичного рахунку «ПРАНГМІЛІНЕ»

no images were found

ІІ етап змагань з усного математичного рахунку «ПРАНГМІЛІНЕ»

no images were found

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*