Міжнародна програма eTwinning

Міжнародна програма eTwinning wF

no images were found

eTwinning  це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Учителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

eTwinning Plus – це робочий простір програми eTwinning у рамках Східного партнерства Європейського Союзу.

Онлайн-мережу eTwinning Plus було створено з метою залучення до проекту сусідніх країн ЄС в рамках European Neighbourhood Policy (Європейської політики сусідства). Ключовою ціллю ЄПС є поглиблення відносин між членами ЄС та країнами-сусідами.

Зараз до eTwinning Plus уходять: Україна, Грузія, а також Республіки Молдова, Вірменія, Азербайджан і Туніс. Усі ці країни приєдналися до проекту в 2013 р.

eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. У рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.

У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.

А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні й нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!

Цього року наша гімназія розпочала роботу в програмі eTwinning. Ми стали співучасниками проекту «Дід Мороз». Учні створили  малюнки, листівки  та презентації на тему, присвячену Новому року які, були розміщені на платформі проекту разом із роботами учнів з інших країн.

no images were found

no images were found

Також ми започаткували проект «Різноманітність у діяльності учнів у різних країнах», над яким ми будемо працювати протягом наступного року.

Міжнародна програма eTwinning FC

Міжнародна програма eTwinning podyaka-tvining-724x1024

Це спільний проект для учнів різного віку.  Учні будуть спілкуватися й співпрацювати, використовуючи різні онлайн інструменти. Вони покажуть і поділяться своїми інтересами в повсякденному житті, використовуючи електронну пошту, онлайн конференції, створюючи презентації і т.д. Працюючи над цим проектом учні дізнаються про життя, культуру , традиції та інтереси дітей у різних країнах, знайдуть нових друзів, спілкуючись і створюючи спільні проекти. Така робота сприяє розвитку навичок критичного мислення, дослідницьких навичок і підвищує творчий потенціал, допомагає розвивати й удосконалювати комунікативні навички та навички спільної, командної роботи.

Сторінки проектів:

1. Дед Мороз/Kalėdų Senelis /Santa Claus/Moș Crăciun

2. How various are pupils’ activities?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*