До Міжнародного дня толерантності

  16 листопада жителі багатьох країн світу відзначають Міжнародний день толерантності або День терпимості. Саме цього дня в 1995 році за рішенням ЮНЕСКО була ухвалена Декларація принципів терпимості. У ній ідеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри.

Будь-яка людина, починаючи з  юних років, стикається із ситуаціями, коли необхідно засвоїти високі моральні якості, знати свої права й обов’язки та їх дотримуватися.

14 листопада до Міжнародного дня толерантності у НВК «Ерудит» завідуюча бібліотекою Баштова Т.М. разом із вчителем 2-Г класу Герасимовою Н.П. провели акцію «Долоньки добра». Діти засвоїли «Пам’ятку толерантності» на кожен день, дізналися про історію виникнення свята, охоче допомагали вирізати різнокольорові долоньки та оживити сонечко на виставці.

Також шкільною бібліотекою до Міжнародного дня толерантності організовано виставку книг «Толерантність у книжковому світі».

Тільки мир, взаєморозуміння, взаємодопомога й злагода принесуть нам упевненість у майбутньому та щастя! Нехай же  буде мирно, сонячно й тепло в наших домівках!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post