Міжнародний день обіймів

 

21 січня у всьому світі відзначається одне з найбільш незвичайних свят — Міжнародний день обіймів (International Hug Day), до якого приєдналися учні 9-Б класу НВК “Ерудит” під керівництвом куратора Мельниченко Д. С. 

 З обіймів починається життя людини – адже перше, що робить мати після появи свого чада на світ – обіймає його. Обійми супроводжують нас протягом усього життєвого шляху – обіймаються друзі, закохані, родичі. Обнімаються, вітаючи один одного, висловлюючи свої почуття. Обійми – символ близькості і любові. Тому присвячене обіймам свято знайшло буквально всенародну підтримку і в світі, і в нашій країні.

Під час виховної години дев’ятикласники дізналися про історію виникнення свята, традиції святкування та скільки обіймів потрібно для добової норми. Бажаючі мали змогу обійняти друзів, сусідів по парті, та тих, кому не вистачило сьогодні обіймів! Обіймайтесь, адже це покращує настрій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Екскурсія до Національного музею історії України у Другій світовій війніЕкскурсія до Національного музею історії України у Другій світовій війні

     27 травня учні 7-Б класу на чолі з куратором Селютіною Мариною Костянтинівною відвідали Національний музей історії України у