Міжнародний освітній проєкт “(Не)дитячі історії”

      Учениці 10-А класу Бобровська Поліна, Діброва Ольга, Науменко Софія і Артенян Діана під керівництвом вчительки історії Лімонової О.Є. вже кілька місяців беруть участь у міжнародному освітньому проєкті 
“(Не)дитячі історії”. В рамках проєкту вони пройшли тренінги гідів, підготували і почали проводити серію виховних заходів, приурочених до тижня прав людини, в 9-11 класах.
      Виставка “(Не)Дитячі історії” – це пересувна виставка, у якій розповідаються історії одинадцяти дітей та молодих людей (євреїв, ромів та українців), які проживали переважно на окупованих теренах України під час Другої світової війни та Голокосту. Головні розповіді героїв перекликаються із сучасними історіями підлітків з усієї Європи, які в своєму житті зіткнулися з проявами дискримінації і порушенням прав людини.
      Питання протидії упередженням і дискримінації є надзвичайно актуальним в нинішньому світі, тож учасники проєкту працюють з учнівською молоддю в напрямку виховання толерантних громадян.
Через карантинні обмеження наразі налагоджена робота з онлайн матеріалами виставки, проте є сподівання, що в січні 2022 року буде змога експонувати виставку в стінах нашого навчального закладу. Тоді можна буде залучити до занять і учнів 8-х класів.
       Проект “(Не) дитячі історії” ініційовано Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини в рамках програми посиленої співпраці Східного партнерства 2019/20 з громадянським суспільством і є співпрацею з транснаціональним проектом “Вчимося пам’ятати” єврейської громади Дюссельдорфа. Матеріали і підтримку надали співробітники Дому Анни Франк (Нідерланди).
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post