Міжнародний проєкт “80 каменів спотикання для Бабиного Яру”

        Учениці 10-А класу Науменко Софія, Артенян Діана, Діброва Ольга і Бобровська Поліна впродовж року беруть участь у міжнародному проєкті «80 каменів спотикання для Бабиного Яру» разом з учителем історії Лімоновою О.Є. Проєкт здійснюється з ініціативи і за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні

        Дівчата збирали біографії людей, що рятували євреїв від Голокосту під час нацистської окупації Києва в 1941-1943 роках. Чотири складні долі, чотири перервані життя за те, що не втратили людяності і простягли руку допомоги тим, кому загрожувала смертельна небезпека.

        Сьогодні, 4 жовтня 2021 року,  було відкрито перший «наш» камінь спотикання(за адресою вул. Жилянська, 4) покликаний вшанувати пам’ять архімандрита Олександра Вишнякова. Ця постать була обрана нашою групою не випадково: людина, що ризикуючи і врешті заплативши своїм життям заради порятунку інших, гідна вшанування пам’яті в такому проєкті.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Визнання творчості юних журналістів    Визнання творчості юних журналістів    

04 травня 2017 року  в Палаці дитячої та юнацької творчості Солом’янського району (Курська, 15) підводилися підсумки щорічного традиційного конкурсу – огляду шкільної преси      «Інфосфера – 2017». Конкурс  «Інфосфера – 2017»

Шановні батьки майбутніх першокласників!Шановні батьки майбутніх першокласників!

  Шановні батьки! На виконання наказу Департаменту освіти і науки від 18.03.2020 року №64 «Про внесення змін до наказу від 05.02.2020 №21 «Про прийом дітей до перших класів закладів загальної