Моделювання в житті сучасної людини

       Людина в будь-якій діяльності постійно користується моделями. Діти граються іграшками — зменшеними копіями реальних об’єктів. Для гри використовують не тільки готові моделі, а й створені власними руками з пластиліну, деталей конструктора. У школі діти знайомляться з іншими моделями: аплікацією, малюнком, кресленням, глобусом, моделями фізичних пристроїв тощо. У подальшому люди також використовують моделі — макет (проєкт) будинку, автомобіля, моделювання фізичних, хімічних явищ і процесів.

        Моделювання на комп’ютері має набагато більше можливостей, ніж просто моделювання за допомогою реальних предметів або матеріалів.

       Учні 9-А класу разом з учителем інформатики Дмитренко А.В. використовували сучасні сервіси для моделювання  та  спробували розробити моделі різноманітних пристроїв, предметів та процесів, які зможуть полегшити життя сучасної людини.

        Були представлені такі роботи: «Капсула часу» Лавренюка Максима,  «Телепортал у майбутнє та минуле»  Науменко Софії, «Пігулки бажань»  Артенян Діани, «Система заощаджень фінансів»  Лук’янова Тімура, «Пристрій планування робочого часу»  Ковтун Каріни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post