Ми роду козацького діти

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва.
     З 12.10 по 13.10.2020 р. в початковій школі НВК «Ерудит»  відбувся ряд заходів приурочених Дню захисника України та Українського козацтва. Розпочалися святкування з усного журналу “Ми роду козацького діти”, де звучали патріотичні вірші та пісні. Було організовано виставку малюнків “Козацька слава”. Класні керівники підготували пізнавальну презентацію з історії створення українського козацтва. Школярі із захопленням дивилися серію мультфільмів-ремейків “Про пригоди козаків у різних країнах світу”. Отримали багато вражень від подорожей козаків, ознайомилися із видатними місцями, пам’ятками Франції, Англії, Швейцарії та ін. Розробили творчі проекти пригод козаків тієї країни, яка більше вразила, для порівняння та інтеграції культур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Міжнародна олімпіада «Всеосвіта Осінь 2019» з англійської мови!Міжнародна олімпіада «Всеосвіта Осінь 2019» з англійської мови!

Предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність.З метою