На гостину до Тичини

     23 січня шанувальники Тичини відзначили 130 - річчя з Дня його народження.

Постать цього поета, як і його творчість, багатогранні. Павло Григорович Тичина був співцем жіночої краси й рідної України, автором гімну УРСР, Головою Верховної ради, академіком, лауреатом Державної та Шевченківської премій...

Низкою заходів відсвяткували День народження поета учні та вчителі НВК «Ерудит».

  У шкільній бібліотеці була організована книжкова виставка «В поколіннях я озвуся - не згорю і не загасну…». Учителі української мови та літератури переглянули на уроках  презентацію «Знайомий та незнайомий Павло Тичина», організували онлайн-екскурсію та  квест для дітей «Мандруючи квартирою Тичини».

    Під час проведених заходів усі мали можливість ще раз звернутися до геніальної особистості, державного та громадського діяча, талановитого поета-модерніста, який зробив значний вклад у розвиток української літератури першої половини ХХ ст.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Звіт про підготовку до 2018-2019 навчального року НУШ (нової української школи)Звіт про підготовку до 2018-2019 навчального року НУШ (нової української школи)

Для потреб НУШ (нової української школи) придбано таке обладнання та матеріальні цінності за рахунок бюджетних асигнувань: Травень 2018 рік №