Найбажаніші гості – батьки!

 

27 листопада 2017 року 2 – Б клас вітав батьків на Дні відкритих дверей. Цей захід, по традиції започаткований двадцять років тому в гімназії, а тепер адаптований і в початкові ланці навчально – виховного комплексу «Ерудит», чекають із нетерпінням і учні, і батьки. Перші – тому, що можна показати свій талант і однокласникам, і батькам, адже урок – це звіт про набуті навички, виконану роботу. Батьки в хвилюванням, гордістю, подекуди з тривогою спостерігали за відповідями своїх дітей.

У нашій школі багато традицій, але День відкритих дверей – традиція особлива… Тому що свята закінчуються, проте кожного дня, кожної хвилини наша малеча чекає на участь, увагу і підтримку, особливо найближчих людей – батьків! Чекають шкільні друзі та вчителі! Приєднуйтесь до нас! Приходьте навчатися, спілкуватися, радіти і жити разом із нами! Пам’ятайте, в стінах цієї школи завжди раді Вам!

Чекаємо на Вас! Ласкаво просимо! До зустрічі на новорічних заходах!

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

НайрозумнішийНайрозумніший

12 квітня 2017 року в гімназії «Ерудит» пройшла інтелектуальна гра «Найрозумніший» серед учнів 5-6 класів. Учасники конкурсу змагалися в наступних турах: «Відбірковий», «Знавець предмету» та «Улюблена тема». За результатами гри

Свято жінок  Свято жінок  

  Жінка – це восьме диво світу, муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки. Кожну  жінку вважають найвеличнішою таємницею Всесвіту, яку не може розкрити жоден чоловік, який живе на планеті Земля.

Урок безпеки “Запобігти! Врятувати ! Допомогти!”Урок безпеки “Запобігти! Врятувати ! Допомогти!”

  19 жовтня відбулася зустріч учнів 7-Б класу з працівниками ДСНС Батечком С.М., підполковником служби цивільного захисту, Яблонською К. В., лейтенантом служби цивільного захисту Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям та Нефедовою