Наш пріоритет – здоров’я дитини

У системі цінностей, якими дорожить будь-яка цивілізована нація, особливе місце відводиться здоров’ю людей. Здоров’я ж дітей є інтегральним показником загального благополуччя суспільства, одним із результатів освіти. 
Саме тому для успішної роботи з підвищення здоров’я дітей важливим є об’єднання зусиль органів охорони здоров’я, освіти й громадських організацій, фондів тощо. 
Ми надзвичайно вдячні Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради та Управлінню освіти Солом’янського районної в місті Києві державної адміністрації за те, що здоров’я дітей – пріоритет для них. Саме завдяки їх піклуванню й турботі спортивний зал НВК «Ерудит» поповнився     тренажерами (АКТ прийому),  робота з якими спрямована на фізичний розвиток учнів: тренування сили, витривалості, швидкості, гнучкості й інших якостей, що відрізняють здорову, треновану людину від фізично слабкої.
Ми впевнені, що з Ваша допомога й наше завзяття дозволять нам реалізувати в повному обсязі  комплексну програму “Фізичне виховання – здоров’я нації”, у якій фізичне виховання в навчально-виховній сфері розглядається як складова частина загальної системи освіти і яка покликана забезпечити розвиток фізичного й морального здоров’я, розумову та психологічну підготовку людини до активного життя й професійної діяльності.
Дякуємо Вам за розуміння й підтримку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»

  8 травня в НВК “Ерудит” відбувся конкурс виразного читання віршів, присвячений Дню пам’яті та примирення. У поетичному дійстві учні