Наш пріоритет – здоров’я дитини

У системі цінностей, якими дорожить будь-яка цивілізована нація, особливе місце відводиться здоров’ю людей. Здоров’я ж дітей є інтегральним показником загального благополуччя суспільства, одним із результатів освіти. 
Саме тому для успішної роботи з підвищення здоров’я дітей важливим є об’єднання зусиль органів охорони здоров’я, освіти й громадських організацій, фондів тощо. 
Ми надзвичайно вдячні Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради та Управлінню освіти Солом’янського районної в місті Києві державної адміністрації за те, що здоров’я дітей – пріоритет для них. Саме завдяки їх піклуванню й турботі спортивний зал НВК «Ерудит» поповнився     тренажерами (АКТ прийому),  робота з якими спрямована на фізичний розвиток учнів: тренування сили, витривалості, швидкості, гнучкості й інших якостей, що відрізняють здорову, треновану людину від фізично слабкої.
Ми впевнені, що з Ваша допомога й наше завзяття дозволять нам реалізувати в повному обсязі  комплексну програму “Фізичне виховання – здоров’я нації”, у якій фізичне виховання в навчально-виховній сфері розглядається як складова частина загальної системи освіти і яка покликана забезпечити розвиток фізичного й морального здоров’я, розумову та психологічну підготовку людини до активного життя й професійної діяльності.
Дякуємо Вам за розуміння й підтримку!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Знавці англійської мовиЗнавці англійської мови

    12.01 вчителями Камінською- Клецковою Я.Ю.,Шумаковою С.М. та Куксінською М.Ю. було проведено вікторину ” Знавці англійської мови”. Команди учнів у дружній боротьбі із задоволенням продемонстрували свої знання.    

Шановні працівники школи, батьки! Дорогі діти!Шановні працівники школи, батьки! Дорогі діти!

  Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!  Нехай ці свята принесуть у кожну родину добро, мир і достаток, душевну теплоту й сімейну гармонію.  Щиро бажаю Вам щастя,

Вистава “Невдячний тигр”Вистава “Невдячний тигр”

19 червня у табір “Сонячний”  завітала театрально-концертна студія з виставою «Невдячний тигр», в якій розкривається дивовижний світ джунглів, як виживають звірі й люди в умовах «дикої» природи. Казка носить морально- виховний