Наша гордість

Прагнення до пізнання – чудова якість, подарована людині природою. Тому не дивно, що учні НВК “Ерудит” намагаються досягти успіхів у всіх сферах навчальної діяльності. Бути першим – справа складна й почесна. А успішність у школі — запорука відмінних результатів у майбутньому.

Утіхою нашого навчального закладу є випускники, особливо відмінники. Їх імена – наша гордість. Більшість із них сьогодні — окраса кращих вищих навчальних закладів України.

Кірик Діана, ще недавно учениця гімназії “Ерудит”, золота медалістка, призер численних конкурсів та олімпіад, переможниця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2016-2017 н.р., навчається на І курсі Національного медичного університету імені О. Богомольця. Приємно зазначити, що її наполегливість в опануванні нових знань, відповідальне ставленням до навчання, широкий кругозір та високий інтелектуальний рівень дозволили отримати стипендію Президента України.

Тепер найголовніше – не зупинятися на досягнутому та розвиватися далі. Нікому й ніколи не достатньо лише таланту, за справжніми звершеннями завжди стоїть кропітка праця та цілеспрямованість!

Удачі та подальших успіхів нашим випускникам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post