Національно-патріотичне виховання на уроках дизайн і технології

   

      Кожна країна має свою державну символіку та мову, за якою її впізнають у всьому світі. Символами України є золотий тризуб на блакитному тлі – наш державний герб, синьо-жовтий державний прапор і велична урочиста пісня „Ще не вмерла Україна” –державний гімн. Наші учні знають, що Україна нездоланна, нескорена Держава. Ми незламні , бо в гербі – Воля; в мальвах – уособлення материнської любові, любові до рідної землі, батьківського дому, народу, країни; в колоску – Сила;  в прапорі –небесна блакить, мирне небо, як чисті води, без забруднення; золотаві пшеничні поля.

      Шкільний предмет дизайн та технології має значні можливості у вихованні в учнів національно-патріотичних почуттів. Вчителі початкової школи на цих уроках планують такі вироби для виготовлення, які можуть бути передані воїнам   ЗСУ.

      Так, учні  2-А класу на уроці дизайн і технології виготовляли з пластиліну державні символи України. Виготовлення саме таких виробів якнайкраще сприяє вихованню в школярів національно-патріотичних почуттів. Cаме патріотизм повинен об’єднувати українців, зберегти те, що протягом століть було нашою метою, – незалежну державу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post