Національно-патріотичне виховання

       Виховна робота завжди була невід’ємною складовою освітнього процесу, а зараз, в умовах військової агресії рф проти України, її важливість складно переоцінити. Усе, що відбувається сьогодні – виклик для школи, для вчителів та учнів.
       Тепер, у вирі сучасних подій, уже ні в кого не викликає сумнівів той факт, що зараз ми маємо приділити особливу увагу національно-патріотичному вихованню. Саме тому адміністрацією та педагогами НВК «Ерудит» регулярно проводяться заходи національно-патріотичної спрямованості: виховні години, вивчення та виконання Державного Гімну України, акції пам’яті, хвилина мовчання, створення навчальних проєктів, присвячених борцям за незалежність та свободу нашої країни, залучення вчителів, учнів та батьків до волонтерської діяльності, а також вивчення історії та культури України на уроках історії, літератури та мистецтва.
     У березні були проведені години спілкування з нагоди відзначення Дня українського добровольця та Дня Національної гвардії України. Учні вшанували хоробрих чоловіків і жінок, які стали на захист України, ризикуючи своїм життям заради нашої Батьківщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

До Всесвітнього дня охорони довкілля “День природи”До Всесвітнього дня охорони довкілля “День природи”

  6 червня вихованці пришкільного табору відпочинку “Сонячний” взяли участь у заходах присвячених Всесвітньому дню охорони довкілля. Разом з вчителем