Наукова подорож у царство Снігової королеви

      Узимку діти можуть не лише грати у сніжки, кататися на санчатах або ліпити снігову бабу. Хоча і ці забавки можуть викликати чимало запитань (наприклад, чому сніг не завжди ліпиться?). Це чудова пора для проведення експериментів та дослідів, які допоможуть дитині дізнатися багато нового про закони природи. Навіть існує китайська приказка: «Розкажи – і я забуду, покажи – і я запам’ятаю, дай спробувати – і я зрозумію». 

На уроці природознавства в 4-Б класі під час вивчення теми «Тіла та речовини. Агрегатні стани речовин» школярі провели цілу низку дослідів із снігом та льодом: досліджували властивості; змішували сніг з цукром, кавою, піском, робили кольорове «торнадо». Проведення даних дослідів допомогло дітям дізнатися про основи хімії та фізики.

Наукова подорож у царство Снігової королеви IMG-3330-150x150

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

«Година Коду» в Ерудиті«Година Коду» в Ерудиті

10 грудня 2018 року учні 9-Б класу НВК «Ерудит» під керівництвом учителя інформатики Мельниченко Д. С. приєдналися до «Години коду», яка проходить у рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу. В Україні «Година Коду»

Там, де народжується Кока-колаТам, де народжується Кока-кола

  Учні 5-А класу відвідали один з найбільших у Європі заводів «Кока – Кола Беверіджиз Україна». На власні очі побачили виробництво цього легендарного солодкого напою. Переглянули фільм про компанію і